Новини

iPhone SE 2 Plus – преміальний смартфон без жодного отвору

iPhone SE 2 Plus

Згідно з новим прогнозом авторитетного аналітика Мін-Чі Куо, у другій половині 2021 року Apple планує випустити iPhone без роз’єму Lightning.


Передбачається, що пристрій повністю позбудеться будь-яких портів, а зарядка буде здійснюватися бездротовим способом. Також повідомляється, що Apple видалить порт Lightning тільки в iPhone преміум-класу.

Чутки про те, що Купертіно може замінити порт Lighting на USB-C, як це вже було зроблено з MacBook і iPad, з’явилися давно. Але, мабуть, виробник вважає за краще повністю видалити порт, ніж чим перемикати iPhone на стандарт USB Type-C.

iPhone SE

iPhone SE

У 2020 році, в цілому, очікується п’ять моделей iPhone . У 2021 році з’явиться ще одна модель iPhone SE, неофіційно звана iPhone SE 2 Plus. Гаджет отримає безрамковий дизайн без клавіші Home. А замість функції розпізнавання осіб Face ID буде використовуватися дактилоскопічний сканер Touch ID, вбудований в клавішу живлення збоку.

Раніше, в звіті аналітиків JPMorgan повідомлялося, що з наступного року Apple буде випускати iPhone два рази в рік: у першому і другому півріччях. Таким чином, дорогі iPhone будуть виходити щоосені, а більш доступні моделі – щовесни.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ulefone Armor 7: “броньований” смартфон з NFC вразив своєю міцністю

В минуле

На Android безкоштовно вийшов додаток камери з вбудованим фотошопом

В майбутнє

Також буде цікаво