Монструозну Sony PlayStation 5 показали наживо

Треба прочитати

У мережі продовжує прибувати інформація про довгоочікувану ігрову приставку Sony PlayStation 5, чий вихід в продаж відбудеться тільки через рік. На цей раз з’явилася жива фотографія відразу двох працюючих консолей, та ще й в компанії з новим геймпадом DualShock 5. 


Звичайно, поки мова йде про версії для розробників. Залишається тільки сподіватися, що споживча версія, яку ми зможемо побачити на полицях магазинів, буде відрізнятися по дизайну. Однак ряд фахівців повідомляє, що така форма корпусу, апаратна начинка і підсистема охолодження збережеться і у фінальній версії PlayStation 5. Контролер DualShock 5 виглядає масивніше попередника, DualShock 4. 

Sony PlayStation 5

Компанія Sony раніше оголосила, що консоль надійде в продаж до різдвяного сезону продажів наступного року.

Повноцінна презентація PlayStation 5 може відбутися 12 лютого 2020 року під час щорічної конференції PlayStation Meeting. Відповідно до недавньої витоку, вихід в продаж в США очікується 20 листопада за рекомендованою роздрібною ціною 499 доларів. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей