Новини

Стала відома доля абонентів Vodafone після продажу компанії

Обговорення
Vodafone

Vodafone, один з найпопулярніших мобільних операторів в Україні, заспокоїв абонентів, які хвилюються через продаж компанії. Зокрема, у Vodafone запевнили, що зміна власника ніяк не вплине на роботу мобільного оператора, і абоненти не відчують на собі цих змін.


Що трапилось: Панічні настрої з приводу продажу Vodafone почали поширюватись на фоні чуток про те, що оператор нібито перестане працювати в Україні взагалі, або що новий власник в примусовому порядку переведе українських абонентів на нові дорогі тарифи.

Vodafone

Чого очікувати: Втім, абонентів заспокоїли: послуги, як і раніше, будуть здійснюватися під брендом Vodafone. Жодних змін абоненти оператора в Україні на собі не відчують. Працівникам офісів і промоутерам також не загрожує залишитись без роботи, скорочень проводитися не планується.

Що буде з тарифами?

Всі тарифні плани залишаться дійсними, а пакети послуг не зростуть в ціні. Випуск нових тарифів можливий, але, ймовірно, вони будуть навпаки більш вигідними, ніж старі. Тому переживати абсолютно не варто, оператор Vodafone з українського ринку не піде.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Ліцензійну Windows 10 можна отримати безкоштовно

В минуле

Стала известна судьба абонентов Vodafone после продажи компании

В майбутнє

Також буде цікаво