Новини

Названі небезпечні види додатків для смартфонів

Обговорення
Google Play

Перевага Android смартфонів в тому, що користувач може встановлювати додатки не лише з магазину Google Play, але також з альтернативних магазинів і навіть вручну, скачавши APK-файл.


Але насправді такі можливості по установці програм є і слабкістю операційної системи, так як користувач не знає наскільки скачаний і встановлений додаток є захищеним і перевіреним.

Регулярно в мережі з’являється інформація, що навіть в Google Play виявляються небезпечні програми, які стежать за користувачами і крадуть їх дані.

Найменш шкідливі можуть просто показувати рекламу на головному екрані смартфона, а найнебезпечнішими програмами можна назвати ті, які крадуть гроші з рахунків користувача.

Вірус на смартфоні

Але якщо в офіційному магазині Google знаходять небезпечні програми, то установки ПО з інших джерел взагалі не гарантує що ви отримаєте надійне додаток.

Все-таки в Google Play є модератори, які намагаються стежити за програмами і небезпечні програми максимально швидко видаляються.

В iOS від Apple установка додатків можлива тільки з офіційного магазину, але там користувачів обманюють іншим способом.

Його підписують на платні сервіси, які коштують дуже дорого. Начебто розробник не порушує правила Apple, але користувач може втратити великі гроші за підписку, а у відповідь отримує інформацію сумнівної якості.

Google Play вірус

Наприклад, додаток для ворожіння на тиждень може знімати з користувача по 300 гривень.

Є безкоштовний пробний період на три дні, але якщо забули відмінити підписку, то можна за місяць втратити понад 1000 гривень.

Небезпечними ще вважаються додатки підробки і альтернативні програми для доступу до соціальних мереж.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Samsung Galaxy A81: дешевший аналог Note10

В минуле

Як захистити смартфон від дітей та обмежити його використання

В майбутнє

Також буде цікаво