Новини

Sony Xperia 5 показала невтішні результати в DxOMark

Фахівці DxOMark, які спеціалізуються на тестуванні камер сучасних смартфонів, дали свою оцінку селфі-камері Sony Xperia 5.


Ресурс поставив пристрою оцінку 79 балів, на два бали нижче, ніж заслужив торішній флагман Galaxy S9 +, але на бал вище, ніж фаворит лінійки японського виробника першої половини цього року – Xperia 1.

Sony Xperia 5

DxOMark відзначили проблеми з балансом білого як в приміщенні, так і на вулиці, обмежений динамічний діапазон в приміщенні, високу кількість шумів і артефактів, помилки підбору глибини різкості при зйомці в портретному режимі.

Sony Xperia 5

При цьому DxOMark виділяє широкий динамічний діапазон при зйомці фото на відкритому повітрі, точну експозицію (в тому числі при зйомці зі спалахом), хороше фокусування, хорошу деталізацію і надійну стабілізацію при зйомці відео. В кінцевому підсумку Xperia 5 розташувався внизу рейтингу разом з Xperia 1, заробивши 81 бал за фото і 76 балів за відео. Королем же селфі-камери за версією DxOMark залишається Galaxy Note 10+ із загальним результатом в 99 балів.

 

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

  1. Сайт DxOMark, як і його спеціалісти не є показником вже давно. Їхня оцінка полягає в потенціалі камер, а не в наявному рішенні, яке використовує виробник. Тому загалом вірити їхнім оцінкам немає сенсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button