Новини

Названі країни, які перейдуть на 5G найближчим часом: що з Україною

На щорічній конференції, що проходить в Нью-Йорку, глава Qualcomm продемонстрував дорожню карту очікуваного 5G-покриття в різних країнах світу. Опублікована статистична інформація дозволяє з’ясувати, як скоро мережі п’ятого покоління стануть загальнодоступними.

Глава компанії відзначив, що протягом наступного року 5G-покриття буде доступно в великих містах і столицях багатьох країн. У регіонах, що розвиваються епоха 5G-мереж почнеться в 2021 році. Найпопулярнішою частотою трансляції мереж п’ятого покоління стане середньочастотний діапазон нижче 6 ГГц. 

У числі країн, жителі яких можуть чекати появи 5G вже в 2020 році, Qualcomm зазначила наступні: Канада, Мексика, Бразилія, Чилі, Австрія, Франція, Туреччина, Індія, В’єтнам, Гонконг, Сінгапур, а також Південна Африка. Для Японії, Південної Кореї і Росії в 2020 році 5G буде доступний в рамках міліметрового діапазону.

5G
Країни, які отримають 5G покриття найближчим часом

З 2021 року інтеграція 5G почнеться в Перу, Нігерії і країнах Азії, що розвиваються, а також в 22 невеликих європейських країнах. Україна в їх список не входить, проте в наших сусідів – Польщі та Словаччини, справи йдуть набагато краще. Використання короткодіапазонного 5G в міліметрових частотах може одночасно початися в Мексиці, Бразилії, Чилі, Німеччини, Італії, Гонконгу та Сінгапурі.

Виконавчий директор компанії відзначив, що в 2020 році очікується запуск відразу декількох процесорів Snapdragon серій 6xx, 7xx, 8xx і більш пізніх з метою зробити 5G-мережі доступніше. До слова, в серії чіпів Snapdragon 4xx виробник не зацікавлений, що говорить про відсутність планів компанії підтримувати ультрабюджетні пристрої з 5G вартістю близько $ 100.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button