Новини

Samsung Galaxy S12 вперше позує на фото

Поки більшість авторитетних мережевих інформаторів і аналітиків присвячують свій час витокам про флагманських смартфонах 2020 року, в мережі іноді зустрічаються повідомлення, явно отримані від джерел з доступом до машини часу.


Наприклад, відомий ресурс SlashLeaks, що спеціалізується на різного роду витоках, опублікував сьогодні зображення пристрою під час роботи, який нібито представляє собою Samsung Galaxy S12 +. Відзначимо, що на початку 2020 року має вийти серія Galaxy S11, а лінійка Galaxy S12 очікується тільки в 2021 році.

Samsung Galaxy S12

Поза всякими сумнівами, обидва зображення є фанатськими рендерами. Але виконані вони непогано і дають можливість уявити, що нас чекає через півтора року.

Samsung Galaxy S12

Можна помітити, що рамки вгорі і внизу екрану мінімальні, а виріз під фронтальну камеру відсутній зовсім. Імовірно, Samsung перейде в даному поколінні флагманів на приховану під екраном камеру, яку видно тільки при необхідності. Номер моделі SM-G975X на першому зображенні відповідає моделі поточного року Samsung Galaxy S10 +. Це дає уявлення про те, що автор використав в якості основи рендеру.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button