Новини

Скільки ще смартфони Huawei зможуть отримувати оновлення від Google

Незважаючи на недружні торговельні відносини між Китаєм і США, американська влада планує продовжити дозвіл на ведення бізнесу місцевими компаніями з HUAWEI. Діюча тимчасова ліцензія, видана кілька місяців тому, закінчується вже 18 листопада.

Згідно з останніми даними, в найближчі дні Міністерство торгівлі США оголосить про надання нової тимчасової ліцензії щодо HUAWEI. Таке рішення дозволить американським компаніям і далі співпрацювати з китайською корпорацією. Як повідомляється, нову ліцензію видадуть на шість місяців.

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Таким чином, смартфони HUAWEI, що вийшли до внесення останньої в чорний список США, гарантовано будуть отримувати оновлення і патчі безпеки з боку Google принаймні до травня наступного року. Однак це не стосується пристроїв без сертифікації Google, таких як Mate 30 і Mate 30 Pro: для них підтримка з боку пошукового гіганта закрита доти, поки з HUAWEI не будуть зняті всі санкції.

Китайська корпорація, схоже, вже готова до гіршого розвитку подій. Нещодавно старший віце-президент  заявив , що протягом найближчих 6-9 місяців вони мають намір адаптувати операційну систему Harmony для роботи на смартфонах.

джерело: androidauthority.com


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button