Новини

Вийшов браузер Firefox Lite 2.0 для Android

Приблизно два роки пройшло з моменту появи мобільного браузера Firefox Rocket, який представляв собою полегшену версію стандартного оглядача, мав ряд ексклюзивних функцій і був випущений на ринках деяких держав азіатського регіону. Пізніше додаток було перейменовано в Firefox Lite, а тепер розробники представили нову версію софтверного продукту.

Оглядач отримав ім’я Firefox Lite 2.0, і він все ще є полегшеною версією стандартного додатка. Можливо, когось здивує, що основою браузера став Chromium, а не фірмовий двіжок Mozilla, але це дійсно так. Перш за все варто відзначити, що браузер має вбудовані інструменти блокування рекламного контента і трекерів відстеження. Крім того, є режим турбо, що дозволяє прискорити швидкість завантаження сторінок. Розробники інтегрували в нову версію Firefox Lite спеціального інструмент, використовуючи який можна робити скріншоти всієї сторінки, що переглядається.

Браузер може похвалитися швидкою новиною стрічкою, що підтримує велику кількість джерел, а також функцією пошуку різних товарів на Amazon, eBay і деяких інших майданчиках. Є темна тема оформлення, а також приватний режим. Варто відзначити, що представлений браузер сильно нагадує Firefox Focus, але має при цьому деякі індивідуальні особливості.

Firefox Lite 2.0

В даний час Firefox Lite 2.0 доступний в Індії, Китаї, Індонезії, Таїланді і на Філіппінах. Ймовірно, пізніше він з’явиться в офіційному магазині Play Store інших країн, але вже зараз будь-який бажаючий може встановити його, скачавши APK-файл в мережі Інтернет.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button