Новини

Motorola Razr на живих фото: реліз уже сьогодні

Федеральна комісія із зв’язку США (FCC) опублікувала на своєму сайті документацію по гаряче очікувану розкладачку Motorola Razr з гнучким екраном, чий офіційний дебют може відбутися в самий найближчий час. 

Завдяки американському регулятору, смартфон можна розгледіти з самих різних ракурсів в складеному і розкритому стані. У загальному і цілому, чутки підтверджуються – це майже повний клон легендарної Motorola Razr V3, але з гнучким екраном і іншими сучасними нововведеннями. 

Motorola Razr

У розкритому стані смартфон сильно витягнутий, в нижній частині розташувалася ємнісна кнопка, шарніри з обох сторін добре помітні. Нижня частина пристрою містить одинарну камеру і двобарвний світлодіодний спалах, а також логотипи Moto і the Razr. На правій стороні розташувалися кнопки регулювання гучності і включення / вимикання, на нижній межі можна помітити порт USB Type-C. 

Motorola Razr

За попередніми даними, Motorola Razr отримає гнучкий екран OLED діагоналлю 6,2 дюйма з роздільною здатністю 876 х 2142 пікселів, допоміжний дисплей роздільною здатністю 800 х 600 пікселів, однокристальну систему Qualcomm Snapdragon 710, 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті і 64 або 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті , а також акумулятор ємністю 2730 мА • год.

Motorola Razr

Офіційна презентація Motorola Razr 2019 може відбутися вже сьогодні, 13 листопада. Ціна очікується на рівні 1500 доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button