Motorola Razr
Обговорення

Незадовго до презентації в мережі стало з’являтися все більше фотографій, на яких відображена оновлена розкладачка Motorola RAZR. Особливістю моделі стане гнучкий OLED-дисплей і ідентичний оригінальній моделі 2004 року дизайн. Черговим витоком став знімок, на якому неанонсований гаджет помітили в руках перехожого.


На фото чітко видно, як всю внутрішню частину пристрою займає великий гнучкий дисплей. Посередині помітний і механізм петлі. Знизу є характерний виступ, на якому розміщена апаратна клавіша з вбудованим сканером відбитків пальців, а також зарядний порт.

Motorola RAZR

Якщо судити по фотографії, то в розкритому стані гаджет буде дійсно дуже тонким. Знімок пристрою багато в чому збігається з раніше опублікованими прес-рендерами. Презентація Motorola RAZR пройде 13 листопада. Передбачувана вартість смартфона, яку називають інсайдери, – близько $ 1500..

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Всем подвинуться: в Украину пришел новый производитель смартфонов

В минуле

Xiaomi дуже суттєво опустила ціну на свій флагманський смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво