Новини

Xiaomi готує 60-мегапіксельного конкурента для Galaxy S11

Всього кілька годин тому ми писали про якийсь перспективний камерофон Xiaomi, над яким вже працюють в компанії , і ось зараз приспіли подробиці про його характеристики та терміни випуску. Цікаво, що ці дані наводяться одним і тим же джерелом, яке непомічено в пустих спекуляціях для підняття рейтингу.

За найсвіжішими даними – і це, мабуть, найцікавіше – потенційний камерофон Xiaomi не отримає датчик такого ж високого розширення, як CC9 Pro / Mi Note 10 : замість 108-мегапіксельного сенсора Samsung апарату приписаний новий 60-мегапіксельний датчик Sony IMX686 . Цей же датчик, до слова, буде використаний у флагмані Honor V30 , який представлять 26 листопада . Основний модуль супроводжуватимуть ще чотири – новинка Xiaomi буде пентакамерною.

Перелік інших ймовірних характеристик моделі включає екран OLED діагоналлю 6,4 дюйма з кадровою частотою 120 Гц, 8-12 ГБ ОЗУ і 128-256 ГБ флеш-пам’яті, MIUI 11 на базі Android 10. В якості апаратної платформи моделі виступить Snapdragon 865 .

Прем’єра смартфона очікується в січні-лютому, і цей термін вказаний неспроста: новинка повинна буде відвернути на себе увагу від нових флагманів Samsung Galaxy S11, які дебютують приблизно в той же самий час .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button