Новини

iPhone 11 Pro vs iPhone 1: що змінилось за 12 років

iPhone 11 Pro vs iPhone

Популярний техноблогер Маркес Браунлі (Marques K. Brownlee) опублікував на своєму відеоканалі на Youtube ролик, в якому порівнюються найновіший iPhone 11 Pro з першим iPhone, який Стів Джобс представив в 2007 році.


У ролику показується різниця в дизайні, камерах, функціональності і багатьох інших параметрах, наочно демонструючи шлях, який смартфони Apple пройшли за 12 років. 

У порівнянні з 5,8-дюймовим iPhone 11 Pro, оригінальний 3,5-дюймовий iPhone виглядає крихітним. Безсумнівно, деякі фанати Apple сумують за невеликим смартфонам, який легко вміщався в кишеню і управлявся однією рукою. 

Камера стала одним з найбільших поліпшень за минулі покоління iPhone. Одинарна 2-мегапіксельна камера була пристойною в 2007 році, але зараз смартфони можуть за деякими параметрами потягатися з зеркалками.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Note 10 та Huawei P30 Pro зійшлися у битві за місяць

В минуле

Blackview BV9800 надходить у продаж: камера на 48-Мп, NFC та тепловізор

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle