Новини

Xiaomi Mi Note 10 порівняли з iPhone 11 Pro Max: результат несподіваний

Обговорення
iPhone 11 Pro Max

Фахівці DxOMark, як і обіцяли, сьогодні опублікували огляд камери iPhone 11 Pro Max. Апарат очікувано показав високий результат, хоча і не став новим лідером рейтингу.


Підсумковий бал флагмана Apple – 117. Це стільки ж, скільки у Samsung Galaxy Note 10+, але менше, ніж у Huawei Mate 30 Pro і Xiaomi Mi Note 10 Pro.

Якщо розглядати результати докладніше, то за якість фото смартфон отримав 124 бали, і тут попереду iPhone 11 Pro Max не тільки Huawei Mate 30 Pro і Xiaomi Mi Note 10 Pro, але і флагман Samsung, і Huawei P30 Pro.

А ось за якість відео новинка Apple отримала 102 бали, що є кращим на даний момент результатом. Правда, за цим показником герой огляду ділить перше місце з Xiaomi Mi Note 10 Pro.

Також можна порівняти результат новинки з результатом iPhone XS Max. Останній отримав 106 балів в цілому, 110 балів за фото і 96 балів – за відео.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 Pro Max подешевшав в Україні на 15 тис. гривень

В минуле

Samsung Galaxy S11 есть чем порадовать покупателей

В майбутнє

Також буде цікаво