Новини

Nokia 5.2 виходить вже найближчим часом

Обговорення
Nokia 5.2

Минулого тижня стало відомо, що фінський виробник HMD Global готує наступника недавно випущеного смартфона Nokia 2.2, який вийде під назвою Nokia 2.3.


Тепер же з’явилася інформація про те, що компанія також планує випустити нову версію смартфона Nokia 5.2 з модельним номером TA-1214, який засвітився в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США,

Згідно з офіційною інформацією, цей смартфон має габарити 157,69 х 75,41 мм, а діагональ дисплея становить близько 6,1 дюйма. В даний час існує як мінімум дві версії Nokia 5.2. TA-1206 є версією з двома SIM-картами, TA-1214 оснащена слотом для однієї SIM-карти.

Nokia 5.2

Крім того, новий пристрій пройшов сертифікацію в Індії, в результаті чого стало відомо, що цей смартфон поставляється з акумулятором на 3920 мА • год.

Nokia 5.2

Цілком можливо, що Nokia представить Nokia 2.3 і Nokia 5.2 на одній прес-конференції. Що стосується Nokia 2.3, є припущення, що він повинен поставлятися з однокристальною системою Helio A22 від MediaTek і модулем Bluetooth 5.0. Нова Nokia 5.2 буде смартфоном середнього класу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Samsung Galaxy S11 отримає камеру від середняка Xioami

В минуле

Xiaomi розсекретила характеристики та дату початку продажів свого майбутнього хіта

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.