Новини

Nokia 5.2 виходить вже найближчим часом

Минулого тижня стало відомо, що фінський виробник HMD Global готує наступника недавно випущеного смартфона Nokia 2.2, який вийде під назвою Nokia 2.3.


Тепер же з’явилася інформація про те, що компанія також планує випустити нову версію смартфона Nokia 5.2 з модельним номером TA-1214, який засвітився в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США,

Згідно з офіційною інформацією, цей смартфон має габарити 157,69 х 75,41 мм, а діагональ дисплея становить близько 6,1 дюйма. В даний час існує як мінімум дві версії Nokia 5.2. TA-1206 є версією з двома SIM-картами, TA-1214 оснащена слотом для однієї SIM-карти.

Nokia 5.2

Крім того, новий пристрій пройшов сертифікацію в Індії, в результаті чого стало відомо, що цей смартфон поставляється з акумулятором на 3920 мА • год.

Nokia 5.2

Цілком можливо, що Nokia представить Nokia 2.3 і Nokia 5.2 на одній прес-конференції. Що стосується Nokia 2.3, є припущення, що він повинен поставлятися з однокристальною системою Helio A22 від MediaTek і модулем Bluetooth 5.0. Нова Nokia 5.2 буде смартфоном середнього класу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button