Новини

Samsung Galaxy S11 отримає камеру від середняка Xioami

Обговорення
Samsung Galaxy S11

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, повідомив очікувану інформацію про новий флагман південнокорейської компанії Samsung.


Очікується, що флагманський смартфон Samsung Galaxy S11 буде оснащений багатомодульною камерою з головним датчиком зображення Samsung ISOCELL Bright HMX, розширення якого складе 108 Мп.

Samsung Galaxy S11

Нагадаємо, першим анонсованим смартфоном з цим датчиком зображення став Xiaomi Mi Mix Alpha, який затримується і не вийде в цьому році. Вже завтра буде представлений Xiaomi Mi CC9 Pro, який буде оснащений таким же датчиком зображення. В Європі і в інших країнах за межами Китаю глобальна версія пристрою буде носити назву Xiaomi Mi Note 10.

Ми вже багато разів публікували приклади роботи 108-мегапіксельної камери Xiaomi Mi Note 10.

Важливо відзначити, що Xiaomi Mi Note 10 буде коштувати не більше 500 доларів, тоді як ціна Samsung Galaxy S11 буде приблизно вдвічі більшою.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone стрімко дешевшають. Що трапилось?

В минуле

Nokia 5.2 виходить вже найближчим часом

В майбутнє

Також буде цікаво