Новини

Xiaomi показала MIUI для годинника Xiaomi Mi Watch

Обговорення
Xiaomi Mi Watch

Сьогодні вранці компанія Xiaomi офіційно повідомила про те, що її операційна система для розумного годинника Xiaomi Mi Watch і наступних носимих гаджетів буде називатися MIUI For Watch .


Спочатку виробник опублікував тільки тизер і рендер з декількома варіантами того, що може відображатися на екрані годинника, який працює під управлінням MIUI For Watch.

Тепер же Xiaomi опублікувала перше офіційне відео, в якому спочатку нам показують смартфон з оболонкою MIUI, а потім вона мігрує на розумний годинник Xiaomi Mi Watch.

Так, власники Xiaomi Mi Watch дійсно зможуть встановлювати самі різні програми, дивитися відеоролики, виходити в інтернет, повноцінно користуватися всіма мессенджерами і соціальними мережами, а також здійснювати дзвінки без використання смартфона.

Наскільки в реальності все буде так само добре, як описує виробник, ми дізнаємося вже зовсім скоро.

Офіційна презентація Xiaomi Mi Watch очікується 5 листопада цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Note 10 виявився гірше Redmi K30 та Xiaomi Mi 10

В минуле

Найпопулярніші нові смартфони зрівняли в автономності

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.