Новини

Xiaomi Mi Watch дозволить здійснювати дзвінки без телефону

Обговорення
Xiaomi Mi Watch

В ході підготовки до наміченої на 5 листопада масштабної презентації, присвяченої новітнім продуктам, включаючи смартфон з 108-Мп камерою, компанія Xiaomi також поділилася подробицями про свій майбутній розумний годинник, який вперше буде випускати під власним брендом.


Новинка під попередньою назвою Xiaomi Mi Watch, оснащена «цифровий коронкою», нагадує зовнішнім виглядом смарт-годинник Apple Watch, хоча її корпус трохи товщий і менш округлий.

Xiaomi скористалася своїм офіційним аккаунтом в соціальній мережі Weibo, щоб розкрити основні характеристики пристрою. Смарт-годинник Mi Watch оснащений чіпом Qualcomm Snapdragon Wear 3100, модулями Wi-Fi, GPS і NFC, а також підтримкою eSIM, тому з його допомогою можна буде здійснювати дзвінки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Redmi K30 і Redmi K30 Pro вперше показали на зображеннях

В минуле

ТОП-10 виробників, чиї смартфони найчастіше ламаються

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.