Новини

Київстар запусти унікальний тариф без аналогів в Україні

Обговорення
Київстар

Все більш широке коло людей віддає перевагу проводити свій вільний час за використання різного роду електронних пристроїв. Такі допомагають у всьому, починаючи з розваг і закінчуючи виконанням робочих завдань, допомагають утримувати себе і свою сім’ю. Повноцінно використовувати смартфон або планшет можна тільки тоді, коли дані гаджети підключені до мережі оператора зв’язку, а такі на території України вкрай активно конкурують один з одним, роблячи все заради залучення клієнтів і їх утримання. Далі всіх своїх конкурентів вирішив зайти Київстар, тобто стільниковий оператор, про існування якого, напевно, знає кожен українець. Він запустив унікальний тарифний план з таким набором можливостей, які не пропонують його конкуренти.


В рамках запущеного тарифу клієнт Київстар кожен місяць отримує 12 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах всіх трьох поколінь, а така може досягати значення в 300 Мбіт/с. Крім пакета інтернет-трафіку, витрачати який можна на будь-які цілі та потреби, стільниковий оператор пропонує своїм клієнтам 120 хвилин розмов на номери Італії, Польщі, Росії, Німеччини, Чехії та інші мобільні по Україні. У вартість тарифу включено повний безліміт в мережі Київстар.

А що унікального?

Крім усього перерахованого вище, в тариф “Всі разом Базовий” також включений безлімітний домашній інтернет на швидкості 100 Мб/сек. Дана послуга безумовно виділяє пропозицію серед конкурентів і робить його справді унікальною. Вартість тарифу становить 150 гривень за місяць використання.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил уникальный тарифный плану у которого нет конкурентов

В минуле

Lifecell запустил тариф не имеющий аналогов в Украине

В майбутнє

Також буде цікаво