Новини

Vodafone запустив “соціальний” тарифний план з рекордно низькою вартістю

Як відомо, кожна компанія на ринку телекомунікаційних послуг прагне залучити якомога більше абонентів, а для цього вона впроваджує різні нововведення. Виділитися на загальному тлі вирішив стільниковий оператор Vodafone, тому що він запустив “соціальний” тарифний план з рекордно низькою вартістю, який пропонує по-справжньому привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування, про яких ще не так давно, за такі гроші звісно, можна було тільки мріяти. Це відмінна можливість поліпшити своє життя, почавши отримувати більше послуг на постійній основі, але при цьому віддавати за них дуже мало грошових коштів.

Щомісяця в рамках запущеного тарифного плану клієнт стільникового оператора Vodaofone отримує пакет з 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а така може досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. На що і як витрачати інтернет-трафік – вирішує сам абонент, тобто можна навіть завантажувати торренти, або ж, наприклад, роздавати трафік на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB, тим самим надаючи будь-кому доступ до глобальної мережі.

Vodafone

Крім мобільного інтернету, стільниковий оператор включив в тарифний план 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, включаючи навіть міські. Ніякого внутрішнього роумінгу немає. На номери всередині мережі Vodafone надається повний безліміт, за рахунок чого спілкуватися з іншими клієнтами цієї телекомунікаційної компанії можна без будь-яких складнощів і обмежень, а це величезний плюс, що дозволяє економити гроші.

Подібні можливості щомісяця надаються абоненту у рамках тарифного плану «4G smart XS», який в даний час доступний для підключення абонентам, які отримали спеціальну пропозицію у вигляді смс. Також можливість підключення можна дізнатися у оператора. Платити за такий тариф потрібно всього-на-всього 30 гривень раз в чотири тижні.

Повний список можливостей тарифу

 

Базова вартість пакетів послуг на місяць 30 грн Вартість послуг понад пакету
4G/3G Інтернет 1 ГБ
Дзвінки в мережі Vodafone Україна Безліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні 100 хв 1 грн/хв
Дзвінки за кордон 10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу) від 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні 50 шт. за 1, 50 грн/в день користування 1 грн/шт.
SMS за кордон 1 грн/шт.

Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button