Новини

Vodafone запустив “соціальний” тарифний план з рекордно низькою вартістю

Як відомо, кожна компанія на ринку телекомунікаційних послуг прагне залучити якомога більше абонентів, а для цього вона впроваджує різні нововведення. Виділитися на загальному тлі вирішив стільниковий оператор Vodafone, тому що він запустив “соціальний” тарифний план з рекордно низькою вартістю, який пропонує по-справжньому привабливі в усіх відношеннях умови обслуговування, про яких ще не так давно, за такі гроші звісно, можна було тільки мріяти. Це відмінна можливість поліпшити своє життя, почавши отримувати більше послуг на постійній основі, але при цьому віддавати за них дуже мало грошових коштів.


Щомісяця в рамках запущеного тарифного плану клієнт стільникового оператора Vodaofone отримує пакет з 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості в мережах 2G, 3G і 4G LTE, а така може досягати величезного значення в цілих 300 Мбіт/с. На що і як витрачати інтернет-трафік – вирішує сам абонент, тобто можна навіть завантажувати торренти, або ж, наприклад, роздавати трафік на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB, тим самим надаючи будь-кому доступ до глобальної мережі.

Vodafone

Крім мобільного інтернету, стільниковий оператор включив в тарифний план 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, включаючи навіть міські. Ніякого внутрішнього роумінгу немає. На номери всередині мережі Vodafone надається повний безліміт, за рахунок чого спілкуватися з іншими клієнтами цієї телекомунікаційної компанії можна без будь-яких складнощів і обмежень, а це величезний плюс, що дозволяє економити гроші.

Подібні можливості щомісяця надаються абоненту у рамках тарифного плану «4G smart XS», який в даний час доступний для підключення абонентам, які отримали спеціальну пропозицію у вигляді смс. Також можливість підключення можна дізнатися у оператора. Платити за такий тариф потрібно всього-на-всього 30 гривень раз в чотири тижні.

Повний список можливостей тарифу

 

Базова вартість пакетів послуг на місяць30 грнВартість послуг понад пакету
4G/3G Інтернет1 ГБ
Дзвінки в мережі Vodafone УкраїнаБезліміт
Дзвінки на інші мережі по Україні100 хв1 грн/хв
Дзвінки за кордон10 хв за 5 грн/день (в межах 10 пакетів на добу)від 3 грн/хв
SMS на всі мобільні мережі по Україні50 шт. за 1, 50 грн/в день користування1 грн/шт.
SMS за кордон1 грн/шт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

3 Comments

  1. Пытались перейти на “халявный”тарифный план, он нас очень заинтересовал, но увы..Нам почему то не разрешают? Один номер пенсионера, второй школьника. Подскажите как подключиться?

  2. Желание подключиться на “халявный” тариф, который нас очень устраивает, сплошная неудача. Нам почему то отказывают. Как это оформить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button