Новини

Android 10 розповсюджується з рекордними темпами

Навесні 2017 року компанія Google представила ініціативу Project Treble, яка повинна була дозволити спростити і прискорити процес виходу оновлень за рахунок певної модульності, що дозволяє відокремити каркас операційної системи Android від низкорівневої реалізації.

На той момент актуальною версією мобільної операційної системи Google була Android 8 Oreo. Поступово підтримка Project Treble додавалася у все більшу кількість пристроїв. Перші результати нової ініціативи були зафіксовані з виходом Android 9 Pie.

У бета-тестуванні Android 9 брали участь користувачі семи моделей смартфонів від різних виробників. В цьому році в ході тестування Android 10 кількість моделей від 12 виробників збільшилася до 18 позицій.

На думку Google, за останні пару років відбулися дійсно помітні зміни. Графік показує активну базу користувача на протязі однакової кількість днів після запуску.

В кінці липня 2018 року, незадовго до запуску Android 9 Pie, операційна система Android 8.0 Oreo займала 8,9% ринку. В кінці серпня 2019 року, безпосередньо перед запуском Android 10, частка Android 9 склала 22,6% екосистеми. Це доводить, що Project Treble зробило позитивний вплив на швидкість виходу оновлень.

Google

Зараз оновлення до Android 10 випускаються ще швидше. Так що варто сказати спасибі Google і ініціативи Project Treble, яка дійсно спростила процедуру випуску оновлень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button