Новини

На Xbox Two (Scarlett) можна буде грати в ігри в 4K та 120 FPS

Компанія Microsoft зараз готує ігрову консоль нового покоління, яка відома під кодовою назвою Xbox Scarlett. Вихід новинки запланований на майбутній рік, а поки що керівник відділу маркетингу Xbox Аарон Грінберг (Aaron Greenberg) розкрив деякі нові подробиці про неї.

Готуючи листопадовий випуск офіційного журналу Xbox, його співробітники поспілкувалися з Аароном, який поділився інформацією щодо процесора майбутньої консолі. Він заявив, що процесор майбутньої консолі дозволить розробникам не жертвувати високою частотою кадрів при високій роздільній здатності.

«У наступному поколінні, я думаю, ви побачите великі зміни в процесорі [прим. ред. – в порівнянні з Xbox One], тому що ми дійсно хочемо бути впевненими, що у вас не буде ніяких компромісів по частоті кадрів. Так, ми можемо дати 4K, але також ми можемо дати 120 кадрів в секунду. Я думаю, це щось, що недоступно користувачам на сьогоднішній день ».

Виходить, Microsoft хоче домогтися того, щоб майбутня Xbox Scarlett була в змозі забезпечити поєднання високої роздільної здатності та високої частоти. Насправді, 120 fps в розширенні 4K виглядають занадто амбіційно, однак якщо Microsoft дійсно вдасться домогтися такої продуктивності, це буде дуже вражаюче. Нагадаємо також, що Xbox Scarlett отримає підтримку трасування променів, причому за технологією, відмінною від технології трасування в PlayStation 5.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button