Новини

Гнучкий Huawei Mate X виявився набагато дешевше очікуваного

Остаточний запуск в продаж першого складного смартфона Huawei має відбутися зовсім скоро. Компанія вже почала розсилати запрошення на презентацію для журналістів. А тепер в мережі з’явилася інформація про орієнтовну ціну Huawei Mate X для китайського ринку. 

Подробицями поділився вже добре себе зарекомендувавший мережевий інформатор RODENT950, який опублікував їх на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter. Ці ціни виявилися дивно низькими, навіть дешевше конкуруючого Samsung Galaxy Fold. 

Спочатку під час анонсу на початку року ціна для Huawei Mate X з була названі на рівні 2300 євро. При цьому більш простий в технічному плані Samsung Galaxy Fold з гнучким екраном всередині був оцінений від 1980 доларів. За цією ціною він зараз і продається в США. 

Huawei Mate X

За даними джерела, модель Huawei Mate X з платформою Kirin K980 буде коштувати в Китаї близько тисячі чотиреста двадцяти семи доларів або тисячу двісті сімдесят вісім євро. Модель на основі Kirin 990 з вбудованим модемом 5G обійдеться в 1998 доларів або 1790 євро. Звичайно, тут не можна не відзначити, що за межами Китаю офіційні ціни можуть виявитися куди вище. 

Повторна презентація Huawei Mate X відбудеться 23 жовтня.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button