Microsoft повідомила про “кінець” Windows 7 Pro

Треба прочитати

Компанія Microsoft оголосила про те, що почала розсилати оповіщення користувачам операційної системи Windows 7 Pro (Професійна), що попереджають про швидке припинення підтримки.


Подібні оповіщення почали приходити користувачам Windows 7 Home (Домашня) ще навесні 2019 року. Тепер Microsoft розширила охоплення, щоб переконатися, що користувачі знають про кризу, що насувається припинення підтримки і будуть вживати необхідних дії з цього приводу. 

Крім повідомлення про припинення підтримки, оповіщення містить кнопку «дізнатися більше», яка веде на сторінку з описом переваг Windows 10 і варіантів ПК на її основі.  

Windows 7

Розширена підтримка Windows 7 припиниться 14 січня 2020 року. Це означає, що ОС перестане отримувати оновлення для системи безпеки. Безкоштовна підтримка ОС припинилася в січні 2015 року, тоді компанія перестала випускати функціональні поновлення для ОС. Корпоративні користувачі зможуть продовжити підтримку Windows 7 до січня 2023 року за додаткову плату. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей