Новини

Microsoft повідомила про “кінець” Windows 7 Pro

Обговорення
Windows 7

Компанія Microsoft оголосила про те, що почала розсилати оповіщення користувачам операційної системи Windows 7 Pro (Професійна), що попереджають про швидке припинення підтримки.


Подібні оповіщення почали приходити користувачам Windows 7 Home (Домашня) ще навесні 2019 року. Тепер Microsoft розширила охоплення, щоб переконатися, що користувачі знають про кризу, що насувається припинення підтримки і будуть вживати необхідних дії з цього приводу. 

Крім повідомлення про припинення підтримки, оповіщення містить кнопку «дізнатися більше», яка веде на сторінку з описом переваг Windows 10 і варіантів ПК на її основі.  

Windows 7

Розширена підтримка Windows 7 припиниться 14 січня 2020 року. Це означає, що ОС перестане отримувати оновлення для системи безпеки. Безкоштовна підтримка ОС припинилася в січні 2015 року, тоді компанія перестала випускати функціональні поновлення для ОС. Корпоративні користувачі зможуть продовжити підтримку Windows 7 до січня 2023 року за додаткову плату. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Pocophone F2 покрасувався на живому фото: реліз вже на днях

В минуле

Microsoft назвала кращу операційну систему для смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво