Новини

Redmi K30 буде працювати на MediaTek: чому це хороша новина

За даними китайських джерел, в основі апаратної платформи смартфона Redmi K30 мала опинитися однокристальна система Qualcomm – Snapdragon 7 Series 5G . Але повідомлення, опубліковане сьогодні відомим інсайдером Мукул Шармою (Mukul Sharma), ставить цю інформацію під сумнів.

Інформатор повідомляє, що Redmi K30 з однаковим успіхом може отримати і зовсім іншу, навіть в якійсь мірі несподівану платформу – MediaTek Helio M70. Хоча правильніше говорити все ж про платформу MediaTek 5G SoC, в яку вбудований модем 5G Helio M70 . Але в будь-якому випадку посил зрозумілий: замість Qualcomm буде MediaTek.

Багатьох користувачів здивував вибір SoC MediaTek для Redmi Note 8 Pro, але якщо Redmi і правда запланувала використовувати платформу тайванської компанії для Redmi K30, то кількість смартфонів Redmi на SoC MediaTek разом подвоїться. Але користувачі, від цього, швидше за все тільки виграють: по-перше, платформа буде явно дешевше аналогів Qualcomm (значить, дешевше буде і сам смартфон), по-друге, вона має вбудований багаторежимний модем 5G, ну а по-третє, наявність ядер ARM Cortex-A77 і GPU Mali-G77 дозволяє сподіватися на високу продуктивність – явно вищу, ніж у Snapdragon 730 в Redmi K20.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button