Новини

Sasmung пропонує всім охочим зробити селфі в космосі

Обговорення
Samsung Galaxy S10

Samsung Electronics вирішила відзначити своє 50-річчя в тому числі цікавою кампанією SpaceSelfie. В рамках цієї кампанії Samsung за допомогою спеціального повітряної кулі запустить в стратосферу смартфон Galaxy S10 5G.


На екрані апарату будуть відображатися фотографії користувачів. Зараз бажаючі можуть завантажити знімки на відповідному сайті Samsung. Передбачається, що це повинні бути Селфі або портрети, але, судячи з усього, фотографії котиків теж підійдуть.

Прийом фото закінчиться 31 жовтня. Після цього Samsung відбере з усіх надісланих 65 000 знімків, які і будуть завантажені на смартфон.

Демонструвати фотографії апарат буде не просто космічного простору, а камері, яка також розміститься на кулі. Вона потрібна буде для того, щоб робити фотографії смартфона на тлі Землі. Ідея полягає в тому, що користувачі, яких відбере Samsung, в результаті отримають знімки з їх фотографіями на екрані смартфона на тлі нашої планети.  

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар меняет старые смартфоны на новые: как совершить обмен

В минуле

Redmi K30 буде працювати на MediaTek: чому це хороша новина

В майбутнє

Також буде цікаво