Новини

RedmiBook 14 Ryzen Edition від Xiaomi – дешево та дуже сердито

Обговорення
RedmiBook 14 Ryzen Edition

Redmi продовжує спойлерити про версії ноутбука RedmiBook 14 на платформі AMD. Повноцінна прем’єра новинки відбудеться 21 жовтня, а зараз з’явилися нові подробиці про неї.


Отже, перша новина: в ноутбуці буде реалізована нова технологія обміну даними зі смартфоном. Як повідомляється «тисячі зображень передадуться миттєво». Судячи з усього, мова про аналог технології Huawei Share OneHop.

Друга новина: ноутбук отримав технологію швидкої зарядки. Так, акумулятор ємністю 45 Вт · год поповнюється наполовину за 35 хвилин.

Третя новина: в RedmiBook 14 Ryzen Edition будуть використовуватися «спеціальні» версії процесорів Ryzen 5 3500U і Ryzen 7 3700U – вони забезпечать більшу продуктивність в порівнянні зі звичайними варіантами цих CPU.

RedmiBook 14 Ryzen Edition

RedmiBook 14 Ryzen Edition

І нарешті, нові подробиці про ціну. Офіційний тизер вказав тільки дві останні цифри з чотирьох (вартість – в юанях), але джерело припустило, що ціна складе 3499 юанів – приблизно $ 490 в еквіваленті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Android 13: названі вже випущені смартфони, які отримають нову ОС

В минуле

PlayStation 5 запускатиме ігри від PS1, PS2, PS3 і PS4

В майбутнє

Також буде цікаво