Новини

Xiaomi Mi Band 5 дозволить розплачуватись в українських магазинах

Смартфонами, планшетами, ноутбуками та іншими електронними пристроями, які доступні для покупки вже десятки років, навряд чи когось можна здивувати, тому що навіть у віддалених селах, де не ловить зв’язок, люди добре знають, що це таке. Інша справа різного роду фітнес-браслети, до яких з кожним днем ​​проявляє інтерес все більш широке коло покупців по всьому світу. За один тільки 2018 рік продажі таких гаджетів зросли в цілих три рази, тобто купувати їх стали набагато частіше і активніше, ніж будь-коли раніше. Зараз на полицях магазинів можна виявити велику кількість самих різних фітнес-трекерів, але вже в першій половині 2020 року у продаж  надійде Xiaomi Mi Band 5, який виявиться кращим в своєму класі, і у цього є відразу кілька причин.

Навіть не дивлячись на те, що даний наручний гаджет зараз активно створюється, вже відомо про те, чим він зможе приємно порадувати всіх покупців, які виявляться готові заплатити за нього гроші зі своєї кишені. Обійдеться такий, в конвертації з китайських юанів, в менш ніж 800 гривень, а значить купити його собі зможе кожен, адже це вкрай скромна сума грошей за переносну електроніку. Новинка в особі Xiaomi Mi Band 5 виявиться здатна похвалитися кольоровим 1,2-дюймовим AMOLED-дисплеєм з сенсорним управлінням, модулем Bluetooth 5.1 LE, а також акумуляторною батареєю ємністю 150 мАг з підтримкою технології прискореної магнітної зарядки, завдяки якій повне заряджання трекера займе не півтора -дві години, а трохи більше ніж одну годину.

Xiaomi Mi Band 5

У цю модель виявляться інтегровані поліпшені датчики і сенсори для відстеження якості сну і фізичної активності, а також новий сканер серцевого ритму, який буде здатний цілодобово стежити за пульсом з підвищеною точністю. Дисплей трекера виявиться прикритий загартованим склом з олеофобним покриттям, що запобігає появі відбитків пальців. Така особливість абсолютно точно всіх порадує, адже за рахунок цього Xiaomi Mi Band 5 буде виглядати завжди максимально привабливим, а це вкрай важливо. Тип конструкції «капсула» збережеться, завдяки чому міняти ремінці стане можливим лише за 15 – 20 секунд, а ось останні отримають повноцінну застібку, прямо як в наручним годиннику.

Xiaomi Mi Band 5

Крім такої особливості, буде в новинку ще щонайменше одна, а полягає вона в тому, що отримає даний наручний гаджет повноцінний чіп NFC, здатний працювати як з фірмовою платіжною системою Mi Pay в Китаї, так і з міжнародним її аналогом в особі Google Pay. За рахунок цього жителі всього світу, в тому числі України, зможуть оплачувати покупки в магазинах, а також розплачуватися за проїзд у громадському транспорті. Про таке вже не перший рік мріють десятки мільйонів людей, і вже в наступному 2020 року їх мрія здійснитися, тому що буде представлений і запущений в продаж Xiaomi Mi Band 5.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button