Новини

Xiaomi випустила розумний годинник, який краще і дешевше Mi Band 4

Компанія Xiaomi підготувала новий розумний годинник під торговою маркою Haylou. Новинка виявилася екстремально доступною: за $ 15 ви не купите навіть фітнес-браслет, а тут – годинник.

Новинка захищена від зовнішніх впливів відповідно до ступеня IP68. Ємність вбудованого акумулятора становить 210 мА · год – повного заряду вистачає на 14 днів автономності. Дисплей IPS (ніякого AMOLED за такі гроші не отримаєш) характеризується діагоналлю 1,34 дюйма, але розширення його не вказано. Зате є дані про масу – вона становить 34 грама.

Xiaomi Haylou

Годинник інтегруються зі смартфоном через додаток Haylou App та повідомляє власнику про дзвінки та отримані повідомлення. Також є функція нагадування про фізичні вправи, що корисно для офісних працівників, є будильник, секундомір, система моніторингу сну і т.д. Вбудований датчик ЧСС працює в режимі 24/7. Спортивних режимів дев’ять, серед них – ходьба, біг, їзда на велосипеді, альпінізм і навіть йога. Для порівняння, в Xiaomi Mi Band 4 їх набагато менше.

Xiaomi Haylou

Xiaomi планує зібрати кошти на випуск новинки за допомогою власної платформи колективного фінансування. У продаж годинник надійде пізніше.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button