Новини

MIUI 11: відома дата виходу для міжнародних версій смартфонів Xiaomi

Обговорення
MIUI 12

Минулого місяця компанія Xiaom анонсувала фірмову оболонку MIUI 11 . Офіційний акаунт MIUI India в своєму твіттері повідомив, що глобальний запуск MIUI 11 відбудеться 16 жовтня.


Головною особливістю MIUI 11 став сучасний дизайн користувальницького інтерфейсу, орієнтованого на перегляд контенту. Крім цього в новій фірмовій оболонці з’явився новий шрифт Milan Pro, оптимізований як для китайських, так і для латинських символів.

Поліпшена функція Always On Display . З’явилася можливість налаштовувати різні анімації і індивідуальні написи. Також підтримуються нові динамічні звукові ефекти, що нагадують навколишні звуки від природи.

Ще однією важливою функцією став режим максимального енергозбереження . Зниження енергоспоживання відбувається шляхом обмеження фонових операцій додатки, а в деяких випадках, включення темної теми. З 5% заряду смартфон здатний пропрацює до 24 годин.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Mix Alpha P: смартфон, який можна згорнути в трубочку (відео)

В минуле

Nokia 8.2 5G: середнячок з підтримкою мереж 5-го покоління

В майбутнє

Також буде цікаво