Новини

Xiaomi Mi 10 не зміг обійти iPhone 12 по продуктивності

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, опублікував перші дані про однокристальну систему Snapdragon 865.

По-перше, дана мобільна платформа буде вироблятися з використанням 7-нанометрової технології методом фотолітографії в глибокому ультрафіолеті.

По-друге, з’явилися перші результати тестування Qualcomm Snapdragon 865 в популярному тестовому додатку Geekbench четвертої версії. У однопоточному режимі невідомий смартфон на базі Qualcomm Snapdragon 865 набрав 4250 балів, а при використанні всіх ядер результат склав вражаючі 13330 балів. Це є абсолютним рекордом серед мобільних пристроїв, які працюють під управлінням операційної системи Android.

Першими смартфона на базі новітніх мобільних платформ Qualcomm традиційно стають телефони Samsung і Xiaomi, так що можна припустити, що мова йде про Samsung Galaxy S11 або Xiaomi Mi 10.

iPhone 12

Примітно, що в Мережі вже з’явилися результати тестування смартфона iPhone 12, який набрав 5472 і 13769 балів відповідно, однак варто додати, що порівнювати в Geekbench результати тестування пристроїв, що працюють під управлінням iOS і Android, некоректно, як стверджують самі розробники.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button