Xiaomi Mi 10
Обговорення

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, опублікував перші дані про однокристальну систему Snapdragon 865.


По-перше, дана мобільна платформа буде вироблятися з використанням 7-нанометрової технології методом фотолітографії в глибокому ультрафіолеті.

По-друге, з’явилися перші результати тестування Qualcomm Snapdragon 865 в популярному тестовому додатку Geekbench четвертої версії. У однопоточному режимі невідомий смартфон на базі Qualcomm Snapdragon 865 набрав 4250 балів, а при використанні всіх ядер результат склав вражаючі 13330 балів. Це є абсолютним рекордом серед мобільних пристроїв, які працюють під управлінням операційної системи Android.

Першими смартфона на базі новітніх мобільних платформ Qualcomm традиційно стають телефони Samsung і Xiaomi, так що можна припустити, що мова йде про Samsung Galaxy S11 або Xiaomi Mi 10.

iPhone 12

Примітно, що в Мережі вже з’явилися результати тестування смартфона iPhone 12, який набрав 5472 і 13769 балів відповідно, однак варто додати, що порівнювати в Geekbench результати тестування пристроїв, що працюють під управлінням iOS і Android, некоректно, як стверджують самі розробники.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mix 4 отримає екран з частотою оновлення в рекордні 120 Гц

В минуле

Xiaomi Mi Mix Alpha P: смартфон, який можна згорнути в трубочку (відео)

В майбутнє

Також буде цікаво

  • Виталий Балакальчук

    Только забыли сказать, что цена в 3-4 раза меньше у ми10 будет.

  • gadget news

    А Mi 12 как там?

Комментарии для сайта Cackle