Новини

Xiaomi випустить бюджетний аналог Samsung Galaxy Note10

Генеральний директор компанії Xiaomi Лей Цзюнь (Lei Jun) ще в червні цього року повідомив неприємну новину для шанувальників серій Xiaomi Mi Max і Xiaomi Mi Note.

Він офіційно заявив, що компанія Xiaomi не планує випускати нові моделі Xiaomi Mi Max і Xiaomi Mi Note, по крайній мірі, в цьому році. Однак, схоже, компанія змінила свою стратегію за минулі кілька місяців.

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, а також індійський інсайдер Мукул Шарма (Mukul Sharma) повідомили про те, що лінійка Xiaomi Mi Note точно отримає продовження.

Найважливіше в цій новині полягає в тому, що новий смартфон, який отримає назву Xiaomi Mi Note 10, буде випущений ще до кінця поточного місяця. Тепер точно зрозуміло, про що ще збирається говорити Xiaomi на прес-конференції, яка запланована на 24 жовтня. Нагадаємо, в цей день також очікується анонс смартфона Xiaomi Mi CC9 Pro, який здивує не тільки камерою на 108 Мп, а й підтримкою 40-ватної зарядки.

Xiaomi Mi Note 10

Назву Xiaomi Mi Note 10 виробник явно вибрав, щоб конкурувати безпосередньо з планшетофоном Samsung Galaxy Note10, який був представлений в серпні цього року.  Також цілком можна припустити, що новинка від Китайців буде пропонуватися за набагато прийнятнішою ціною, адже 31999 гривень у випадку 10-ки від Корейців не назваш демократичним цінником.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button