Новини

Meizu 16s Pro Plus на новому фото поряд з меншим братом

Обговорення
Meizu 16s Pro
Meizu 16s Pro

Meizu повинна представити найближчим часом модель 16T – відносно недорогий ігровий смартфон на платформі Snapdragon 855 Plus. Ми про це вже писали . А ось те, про що не було відомо до сих пір: компанія готує «збільшений» варіант нинішнього флагмана 16s Pro. Апарат вже з’явився на офіційному рендері разом з молодшим братом.


За радикалізмом назви новинка дасть фору iPhone 11 Pro Max – здається, все менше виробників дбає про зручність найменування своїх смартфонів для споживачів. Характеристики смартфона не повідомляються, але крім екрану більшої, ніж у 16s Pro, діагоналі, він напевно отримає ще і SoC Snapdragon 855 Plus. А ось камера, судячи з рендеру, не зміниться – ну хоча б в тому, що стосується кількості датчиків.

Meizu 16s Pro Plus

Раніше повідомлялося про те, що Meizu 16T повинні представить 23 жовтня . Ймовірно, що в цей же день дебютує і 16s Pro Plus.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Стало відомо в чому Samsung Galaxy S11 програє S10

В минуле

iPhone 12 на нових фото показав квадро-камеру

В майбутнє

Також буде цікаво