Новини

Vodafone запустив найдешевший тарифний план у своїй історії

Одним з лідерів на ринку телекомунікаційних послуг в України є Vodafone. У даної компанії одна з найбільших чисельність клієнтів, а ще вона може похвалитися солідною капіталізацією. Все це дозволяє називати її лідером, однак позбутися такого статусу простіше простого в умовах сильної конкуренції, і саме тому керівництво цього стільникового оператора завжди намагається впроваджуючи різні нововведення. Дійшла справа до того, що в гонитві за новими абонентами і за утриманням всіх старих був запущений найдешевший в її історії тарифний план, який пропонує досить приємні бенефіти.

Останні майже напевно зможуть задовольнити всі ваші запити за частиною спілкування, адже тариф, крім іншого, є ще й максимально універсальним. Він містить в собі 1 ГБ мобільного інтернету на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с. Витрачати трафік можна на будь-які цілі і потреби, причому немає зовсім ніяких обмежень, завдяки чому дозволено навіть скачувати торренти і роздавати трафік на інші гаджети по Wi-Fi, Bluetooth і USB. Витрачати трафік можна в будь якому регіоні України, адже в даному тарифі немає розподілу по областям.

Vodafone

Крім пакета інтернет-трафіку, клієнт на постійній щомісячній основі отримує 100 хвилин дзвінків на будь-які українські номери, в тому числі на міські, а також, крім того, 50 повідомлень SMS за ціною 1,50 грн. в день.  Також є можливість зекономити на дзвінках за кордон, адже в рамках пакету пропонується 10 хвилин за 5 грн, але використовувати можна лише 10 таких пакетів на місяць.

Повний список можливостей тарифу Vodafone 4G smart XS

  • 1 ГБ інтернету 2G, 3G або 4G;
  • безліміт  на дзвінки в мережі Vodafone;
  • дзвінки на інші мережі по Україні – 100 хв. / міс;
  • дзвінки за кордон – 5  грн . за 10 хвилин не більше 10 пакетів;
  • смс  по Україні на будь-які мережі 50 шт. за 1,50  грн . в день;
  • відправити повідомлення за кордон коштує 1  грн ./шт.

За всі ці послуги просять рекордно низьку суму грошей – всього 30 гривень. Але є один неприємний нюанс, підключити даний тариф можуть тільки щасливчики, які отримали відповідне смс повідомлення. Проте бувають і випадки коли можливість підключення є і у інших клієнтів Vodafone, перевірити останню можна зателефонувавши за номером 111.

 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button