Новини

Смартфони Samsung почнуть масово показувати рекламу

Обговорення
Samsung Galaxy A20s

Компанія Samsung зареєструвала в Бюро інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO, European Union Intellectual Property Office) торгову марку Samsung Mobile Ads.


Заявка була подана міланської компанією Perani & Partners, яка часто діє від імені Samsung. Торгова марка охоплює категорії 9 і 35, вона супроводжується описом «смартфони, планшетні комп’ютери, рекламні сервіси, реклама через мобільні телефонні мережі, програмне забезпечення для реклами, програмне забезпечення для оренди рекламних місць на веб-сайтах».
Samsung

На думку голландського ресурсу LetsGoDigital, що помітив документи на реєстрацію торгової марки, це означає швидке розширення програми Samsung Ads. Зараз програма Samsung Ads доступна для розумних телевізорів. Судячи з усього, незабаром ми можемо очікувати її і на смартфонах, тобто користувачі Samsung Galaxy зможуть побачити так звану «рекламу відповідну інтересам». Також нововведення може торкнутися і планшетів Samsung, тільки розумні годинники не охоплені в заявці.

Відзначимо, що раніше розкритикована багатьма компанія Xiaomi вже почала відмовлятися від порочної практики реклами в оболонці MIUI.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi Mi Band 4 став ще розумнішим: вийшов довгоочікуваний апдейт

В минуле

Huawei готує найдешевший смартфон з 48-мегапіксельною камерою

В майбутнє

Також буде цікаво