Новини

Як українці обирають нові смартфони: камера не головне

Обговорення
Українці не готові купувати дорогі смартфони
Українці не готові купувати дорогі смартфони

Представництво китайської компанії Oppo в Україні розповіло про те, які критерії при виборі смартфона є для українців найважливішими. Про це повідомляє GSMinfo.


Дослідження українського ринку показало, що українці, вибираючи новий смартфон, перш за все звертають увагу на ємність акумулятора, наявність підтримки технології швидкої зарядки, а також можливості камери пристрою.

Слід відмітити, що пріоритети в даному випадку розставлені в порядку значимості, тобто ключовими факторами не є камера, не однокристальна система і не обсяг пам’яті, а саме живучий акумулятор, який може швидко поповнювати заряд.

Більшість покупців насамперед звертають увагу саме на акумулятори навіть при покупці недорогих смартфонів. Крім того, з огляду на сучасний ритм життя, функція швидкої зарядки стає все більш необхідною, так як дозволяє зарядити телефон швидше звичайного.

Також нагадаємо, що українці не готові купувати дорогі смартфони.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

HONOR 20 представлено в Україні: доступність обмежена

В минуле

Нова Metro від української 4A Games вже в розробці

В майбутнє

Також буде цікаво