Новини

PlayStation 5 та Xbox Two: 4K камери та гігантський стрибок в швидкодії

В мережі відбувся масштабний витік інформації про ігрові приставки наступного покоління Microsoft і Sony. Подробицями поділився ресурс Gizmodo з посиланням на анонімне джерело.

Інформатор, який побажав залишитися неназваним, надсилав до редакції фото прототипу PlayStation 5 з подробицями в повідомленнях з червня по серпень. В кінці літа був оприлюднений патент з кресленнями версії приставки для розробників – PlayStation 5 Dev Kit , і в Gizmodo зважилися на розголошення інформації.

За словами джерела, PlayStation 5 носить кодову назву Prospero, а Microsoft і не приховувала робочої назви приставки – Project Scarlett. Назва PlayStation дана на честь чарівника Просперо, головного героя п’єси Шекспіра «Буря». Герої п’єси Аріель і Гонзало також дали назви новим розробкам AMD Ariel і Gonzalo, які лежать в основі як PlayStation, так і Xbox наступного покоління.

PlayStation 5

Також обіцяно найбільший в історії індустрії приріст продуктивності в порівнянні з попередниками, але відзначається, що Sony і Microsoft по-різному реалізують трасування променів, що загрожує проблемами розробникам. Проте, джерело занадто туманно висловився, щоб щось стверджувати напевно.

Камери включені в комплекти для розробників і PlayStation Prospero, і Xbox Scarlett. Однак Microsoft зробила камеру пріоритетною, а в PlayStation 5 використовується більш стара технологія. Камера Microsoft здатна робити знімки 4K з затримкою в 2 мілісекунди, тоді як у Kinect для Xbox One затримка була від 8 до 10 мс.

Офіційний вихід PlayStation 5 і Xbox Scarlett очікується восени 2020 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button