Новини

PlayStation 5 та Xbox Two: 4K камери та гігантський стрибок в швидкодії

Обговорення
PlayStation 5

В мережі відбувся масштабний витік інформації про ігрові приставки наступного покоління Microsoft і Sony. Подробицями поділився ресурс Gizmodo з посиланням на анонімне джерело.


Інформатор, який побажав залишитися неназваним, надсилав до редакції фото прототипу PlayStation 5 з подробицями в повідомленнях з червня по серпень. В кінці літа був оприлюднений патент з кресленнями версії приставки для розробників – PlayStation 5 Dev Kit , і в Gizmodo зважилися на розголошення інформації.

За словами джерела, PlayStation 5 носить кодову назву Prospero, а Microsoft і не приховувала робочої назви приставки – Project Scarlett. Назва PlayStation дана на честь чарівника Просперо, головного героя п’єси Шекспіра «Буря». Герої п’єси Аріель і Гонзало також дали назви новим розробкам AMD Ariel і Gonzalo, які лежать в основі як PlayStation, так і Xbox наступного покоління.

PlayStation 5

Також обіцяно найбільший в історії індустрії приріст продуктивності в порівнянні з попередниками, але відзначається, що Sony і Microsoft по-різному реалізують трасування променів, що загрожує проблемами розробникам. Проте, джерело занадто туманно висловився, щоб щось стверджувати напевно.

Камери включені в комплекти для розробників і PlayStation Prospero, і Xbox Scarlett. Однак Microsoft зробила камеру пріоритетною, а в PlayStation 5 використовується більш стара технологія. Камера Microsoft здатна робити знімки 4K з затримкою в 2 мілісекунди, тоді як у Kinect для Xbox One затримка була від 8 до 10 мс.

Офіційний вихід PlayStation 5 і Xbox Scarlett очікується восени 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Mix 4 – єдиний та неповторний, за словами виробника

В минуле

Microsoft представила Windows 10X з новим меню «Пуск»

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.