Новини

Xiaomi Mi 9 несподівано став знімати краще, за версією DxOMark

Лабораторія DxOMark, яка тестує камери смартфонів, у вересні цього року оновила свій протокол тестування, щоб прийняти до уваги надширококутні камери сучасних пристроїв, а також нічний режим.

Після цього фахівці лабораторії повторно протестували деякі з раніше випробуваних смартфонів. Одним з них став флагманський смартфон Xiaomi, який вийшов під назвою Xiaomi Mi 9 навесні цього року.

Окремо похвалили режим нічної зйомки, зазначивши, що Xiaomi Mi 9 демонструє дуже гідний результат.

Xiaomi Mi 9

Представники DxOMark відзначили, що якщо оцінювати окремо ширококутню камеру Xiaomi Mi 9, то цей смартфон демонструє один з найслабших результатів, якщо порівнювати його з іншими вже випробуваними флагманами. До основних проблем відносять недостатню деталізацію і невисоку витримку при зйомці в приміщенні.

Xiaomi Mi 9

При цьому в своєму резюме автори огляду відзначають, що як і у випадку з іншими смартфонами, які оснащені камерами з аналогічною конфігурацією, надширококутний модуль Xiaomi Mi 9 вплинув на виставлену оцінку DxOMark. Згідно з новою схемою тестування, фотоможливості смартфона оцінили в 115 балів (було 112), а за відео смартфон отримав 99. Загальний результат Xiaomi Mi 9 піднявся з 107 до 110 балів, що дозволило йому піднятися на восьме місце в оновленому рейтингу.

Тому Xiaomi Mi 9 продовжує залишатися телефоном, який DxOMark може рекомендувати всім любителям мобільного фото і відео.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button