Новини

Xiaomi Mi 9 несподівано став знімати краще, за версією DxOMark

Обговорення
Xiaomi Mi 9 Lite
Xiaomi Mi 9 Lite

Лабораторія DxOMark, яка тестує камери смартфонів, у вересні цього року оновила свій протокол тестування, щоб прийняти до уваги надширококутні камери сучасних пристроїв, а також нічний режим.


Після цього фахівці лабораторії повторно протестували деякі з раніше випробуваних смартфонів. Одним з них став флагманський смартфон Xiaomi, який вийшов під назвою Xiaomi Mi 9 навесні цього року.

Окремо похвалили режим нічної зйомки, зазначивши, що Xiaomi Mi 9 демонструє дуже гідний результат.

Xiaomi Mi 9

Представники DxOMark відзначили, що якщо оцінювати окремо ширококутню камеру Xiaomi Mi 9, то цей смартфон демонструє один з найслабших результатів, якщо порівнювати його з іншими вже випробуваними флагманами. До основних проблем відносять недостатню деталізацію і невисоку витримку при зйомці в приміщенні.

Xiaomi Mi 9

При цьому в своєму резюме автори огляду відзначають, що як і у випадку з іншими смартфонами, які оснащені камерами з аналогічною конфігурацією, надширококутний модуль Xiaomi Mi 9 вплинув на виставлену оцінку DxOMark. Згідно з новою схемою тестування, фотоможливості смартфона оцінили в 115 балів (було 112), а за відео смартфон отримав 99. Загальний результат Xiaomi Mi 9 піднявся з 107 до 110 балів, що дозволило йому піднятися на восьме місце в оновленому рейтингу.

Тому Xiaomi Mi 9 продовжує залишатися телефоном, який DxOMark може рекомендувати всім любителям мобільного фото і відео.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 4 рекордно впав в ціні з моменту старту продажів

В минуле

Бюджетні ноутбуки RedmiBook надходять у продаж в Європі

В майбутнє

Також буде цікаво