Новини

iPhone 12 у всій красі за 12 місяців до прем’єри

Перевірений мережевий інсайдер Бен Гескін (Ben Geskin), який регулярно публікує цікаві концепт-арти і рендери прийдешніх мобільних пристроїв, пару днів назад показав, як повинен виглядати iPhone 12 . Сьогодні прийшла пора нових комп’ютерних зображень, що дозволяють розглянути пристрій ще краще.

На нових рендерах джерело показуємо нам доопрацьовану тривимірну модель нового смартфона, який, якщо вірити першій інформації, буде доступний в двох досить сильно різних за габаритами версіях.

iPhone 12

Діагональ дисплеїв смартфонів складе 5,4 і 6,7 дюйма, при цьому обидві моделі позбудуться традиційного для останніх смартфонів iPhone чубчика, в якому останні три роки розміщували систему фронтальних камер і виріз гучномовця.

iPhone 12
iPhone 12

Ще однією фірмовою дизайнерською особливістю iPhone 12 стане металева рамка по всьому периметру, яка буде віддавати данину поваги класичній моделі iPhone 4.

iPhone 12
iPhone 12

Ще iPhone 12 буде оснащений модемом для роботи в мережах поколіннях. Всі ці складові повинні зробити новинку, на думку аналітиків, справжнім хітом продажів .


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button