Статті

Як перетворити смартфон в монітор для ПК

Другий монітор – це дуже корисна річ для роботи. Завдяки йому можна значно збільшити робочий простір і тим самим вмістити куди більше корисних елементів. Однак не у всіх є гроші на повноцінний другий монітор. До того ж, що робити в тому випадку, якщо використання другого монітора – це «одноразова акція» і постійно використовувати його вам не потрібно? У цьому випадку на допомогу прийде Android-смартфон або планшет, які можна використовувати в якості додаткового монітора.

Spacedesk – Функціональність на висоті

Spacedesk є досить популярним додатком для «перетворення» вашого Android-пристрої в другій монітор для сполучення з ПК з ОС Windows на борту. Spacedesk працює в локальній мережі, тому вам не потрібно активне підключення до інтернету. Установка проста: ви можете підключити свій комп’ютер до Android за допомогою USB, Wi-Fi або LAN. Програма працює в досить високій роздільній здатності, та й до всього іншого підтримується сенсорний ввід з екрану Android.

Spacedesk

Щоб почати роботу, вам необхідно встановити необхідні драйвери на ваш комп’ютер з Windows. Додаток доступний для Windows 7 і більше свіжих версій ОС. Коли відкривається програма, вона автоматично просканує і відобразить всі пристрої в локальній мережі, на яких встановлено додаток Spacedesk. Запустіть відповідну програму на вашому Android-пристрої і підключайтеся.

Завантажити: Spacedesk для ПК
Завантажити: Spacedesk для Android

Splashtop Wired XDisplay – Найшвидша програма

Splashtop Wired XDisplay

Splashtop Wired XDisplay, як випливає з назви, зажадає від вас наявності під рукою USB-дроту для сполучення пристроїв. Крім того, так як на відміну від Spacedesk, Wired XDisplay дозволяє підключати телефон або планшет тільки через USB, ви отримуєте найкраще розширення і частоту кадрів. При цьому XDisplay може бути встановлена як на Mac, так і на ПК, що дає їй перевагу над попередньою програмою. Мобільні додатки доступні як для Android, так і для iOS. Також є досить цікава функція: якщо ви хочете заощадити заряд батареї мобільного пристрою, ви можете вручну зменшити розширення і частоту кадрів.

Завантажити: Splashtop Wired XDisplay

iDisplay

iDisplay

iDisplay спочатку був програмою виключно для macOS і iOS. І вона б не потрапила в цей список, якби не отримала підтримки Android і Windows. Завдяки цьому iDisplay – це одне з найкращих рішень на ринку на сьогоднішній день. Воно підтримує роботу в режимі сполучення з частотою до 60 кадрів в секунду і навіть розпізнає мультитач-жести. Єдиний мінус, який може відштовхнути ряд користувачів, програма не має безкоштовної версії.

Завантажити: iDisplay

Google Remote Desktop – Витончене рішення від Google

Google Remote Desktop

Google Remote Desktop дозволяє встановити з’єднання між Android і ПК під управлінням Windows. Інші операційні системи не підтримуються. На жаль. При цьому Google Remote Desktop не просто дозволяє зробити з вашого гаджета «другий екран», а й дає можливість управляти робочим столом ПК зі смартфона. Для роботи вам лише потрібно мати обліковий запис Gmail. А платити за програму не доведеться зовсім.

Завантажити: Google Remote Desktop


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button