Новини

Новина про Xiaomi Mi Mix 4 розчарувала мільйони покупців

Майже відразу після того, як компанія Xiaomi анонсувала Mix Alpha, користувачі почали чекати анонса більш “доступної” версії флагмана під назвою Mi Mix 4. В останні дні по мережі ходило безліч чуток, що підтверджують плани компанії по анонсу даного пристрою, але буквально недавно представник Xiaomi заявив, що крім Mix Alpha в цьому році нових смартфонів лінійки чекати не варто. Безумовно, такий поворот подій розчарував мільйони потенційних покупців.

Смартфон, який буде випущений в жовтні, і який спочатку вважали за Mi Mix 4, не входить в серію Mi Mix. Замість цього він буде частиною недавно представленої серії Mi CC. Також Едвард Бішоп, який є менеджером з просування бренду Xiaomi дав зрозуміти, що смартфона з лінійки Mix з 16 ГБ оперативної пам’яті також чекати не варто.

Нагадаємо, що Xiaomi Mix Alpha – це перший в світі смартфон, дисплей якого займає 180,6% від передньої панелі за рахунок свого вигнутого дизайну. Пристрій повинен з’явитися у продажу в грудні в кількості 500 штук. Ціна на “смартфон майбутнього” від Xiaomi становить близько 2,8 тис доларів.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button