Новини

Huawei продовжує нарощувати міць незважаючи на чорну смугу

Сьогодні на території Китаю відбувся запуск смартфона Huawei Nova 5T . На заході з цієї нагоди представники китайського технологічного гіганта відповіли на питання журналістів. Крім іншого було відзначено, що незважаючи на масу перешкод і серйозних проблем, з якими довелося зіткнутися Huawei за останній час, глобальні продажі смартфонів як і раніше досить високі.


Представник Huawei в ході інтерв’ю повідомив журналістам, що не дивлячись на складну ситуацію, Huawei вдається підтримувати зростання бізнесу на міжнародному ринку смартфонів. Було сказано про те, що за перші шість місяців 2019 року світові поставки смартфонів склали близько 118 млн одиниць, що на 24% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Крім того, за підсумками півріччя частка Huawei на глобальному ринку смартфонів склала близько 17,6%.

Хороший темп зростання Huawei спостерігається на ринку Гонконгу. За перші вісім місяців 2019 року частка Huawei на гонконгському ринку склала 22,8%, а рівень продажів в річному численні виріс більш ніж на 40%. Крім того, темпи зростання продажів нової продукції, в тому числі смарт-годинників і носимих пристроїв, досягли 110%.

Представники Huawei підтвердили, що американські санкції негативно впливають на компанію. Китайський технологічний гігант був змушений шукати заміну деяким постачальникам комплектуючих, що призвело до перенесення запуску ряду продуктів. На жаль, від будь-яких прогнозів щодо рівня продажів за весь 2019 рік представники Huawei відмовилися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button