Новини

Вийшов Android 10 Go edition для бюджетних смартфонів

Обговорення
Android 10

Компанія Google представила спрощену версію операційної системи Android 10 для бюджетних смартфонів під назвою Android 10 (Go edition).


Розробники нової версії ОС попрацювали над швидкістю роботи – тепер вона на 10% швидше, ніж Android 9 Pie (Go edition). Запуститься Android 10 (Go edition) на пристроях навіть з менш ніж 1,5 ГБ оперативної пам’яті.

Google впровадила в «спрощену» Android 10 новий протокол шифрування Adiantum , який спеціально створений для смартфонів початкового рівня і не знижує їх продуктивності. Крім того, були усунені деякі баги, а так само підвищився рівень безпеки і надійності. Оновилися також встановлені додатки, такі як YouTube Go, Lens in Google Go і Gallery Go.

Android 10 (Go edition)

Android 10 (Go edition) вийде разом з новими пристроями до кінця поточного року. Чи отримають оновлення поточні моделі на Android 9 Pie (Go edition) – поки не ясно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

iPhone 6s ввімкнувся після падіння з літака

В минуле

Huawei відповіла на початок продажів Redmi Note 8 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво