Android 10
Обговорення

Компанія Google представила спрощену версію операційної системи Android 10 для бюджетних смартфонів під назвою Android 10 (Go edition).


Розробники нової версії ОС попрацювали над швидкістю роботи – тепер вона на 10% швидше, ніж Android 9 Pie (Go edition). Запуститься Android 10 (Go edition) на пристроях навіть з менш ніж 1,5 ГБ оперативної пам’яті.

Google впровадила в «спрощену» Android 10 новий протокол шифрування Adiantum , який спеціально створений для смартфонів початкового рівня і не знижує їх продуктивності. Крім того, були усунені деякі баги, а так само підвищився рівень безпеки і надійності. Оновилися також встановлені додатки, такі як YouTube Go, Lens in Google Go і Gallery Go.

Android 10 (Go edition)

Android 10 (Go edition) вийде разом з новими пристроями до кінця поточного року. Чи отримають оновлення поточні моделі на Android 9 Pie (Go edition) – поки не ясно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 6s ввімкнувся після падіння з літака

В минуле

Huawei відповіла на початок продажів Redmi Note 8 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво