Новини

Вийшов Android 10 Go edition для бюджетних смартфонів

Android 10

Компанія Google представила спрощену версію операційної системи Android 10 для бюджетних смартфонів під назвою Android 10 (Go edition).


Розробники нової версії ОС попрацювали над швидкістю роботи – тепер вона на 10% швидше, ніж Android 9 Pie (Go edition). Запуститься Android 10 (Go edition) на пристроях навіть з менш ніж 1,5 ГБ оперативної пам’яті.

Google впровадила в «спрощену» Android 10 новий протокол шифрування Adiantum , який спеціально створений для смартфонів початкового рівня і не знижує їх продуктивності. Крім того, були усунені деякі баги, а так само підвищився рівень безпеки і надійності. Оновилися також встановлені додатки, такі як YouTube Go, Lens in Google Go і Gallery Go.

Android 10 (Go edition)

Android 10 (Go edition) вийде разом з новими пристроями до кінця поточного року. Чи отримають оновлення поточні моделі на Android 9 Pie (Go edition) – поки не ясно.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

iPhone 6s ввімкнувся після падіння з літака

В минуле

Huawei відповіла на початок продажів Redmi Note 8 Pro

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle