Новини

Експерти назвали кращого мобільного оператора України

Експерти телеком-ринку обрали Київстар «Компанією року в  мобільному та бездротовому зв’язку». Диплом переможця оператор отримав на щорічній конференції Telecom Ukraine 2019. Нагородами також було відзначено ще 6 проектів Київстар.


З 2018 по вересень 2019 року Київстар збудував мережу 4G зв’язку на території, де проживає 70% населення України. Використання мобільного інтернету за цей час зросло більш ніж удвічі. У дослідженні за 2018 рік  що проводила компанія Ookla, середня швидкість передачі даних в мережі Київстар була найвищою серед усіх мобільних операторів України. А в дослідженні за 2019 рік від компанії nPerf, мережа Київстар за параметрами якості інтернету отримала найбільшу кількість балів.  

Журі конкурсу Telecom Ukraine 2019 також відзначило нагородами інші досягнення Київстар. Так, послуги Star.Docs та Mobile ID для електронного документообігу та підписання документів онлайн стали  «Рішенням року для бізнесу». Завдяки цій послузі, компанії можуть в онлайн режимі підписувати договори із зовнішніми контрагентами за декілька хвилин, зберігати архіви електронних документів «в хмарі», тощо. Продукти Київстар для масового ринку також відзначені нагородами конкурсу. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button