Новини

8k в маси: нові подробиці про телевізори Xiaomi

Обговорення
8k Xiaomi

Компанія Xiaomi продовжує ділитися подробицями про телевізори «професійної» лінійки, які повинні вийти 24 вересня. У новому повідомленні, опублікованому в Weibo, виробник розкрив обсяги пам’яті пристроїв.


Як повідомляється, в базовій версії у кожного Mi TV Pro буде по 2 ГБ ОЗУ і по 32 ГБ вбудованої флеш-пам’яті. Варіанти подорожче, само собою, отримають більше пам’яті. В основу апаратної платформи телевізорів лягла 12-нанометрова однокристальна система Amlogic T972, про яку ми вже писали. Зараз же стало відомо, що її CPU представлений чотирма ядра. Також підтверджені три варіанти діагоналі екрану Mi TV Pro – 43, 55 і 65 дюймів. Про те, що розширення матриць складе 8К, ми вже писали раніше .

8k Xiaomi

В описі картинки з конфігурацією пам’яті йдеться, що нові ТВ будуть дуже чутливими, зображення буде плавним (натяк на підвищену кадрову частоту?), А грати на такому ТБ стане набагато приємніше.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

5 Гб за 50 гривень: Vodafone запустив практично оптимальний тариф

В минуле

Xiaomi Mi Mix Alpha покрасувався на нових фотографіях

В майбутнє

Також буде цікаво