Новини

5 Гб за 50 гривень: Vodafone запустив практично оптимальний тариф

Один з найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні — Vodaphone — днями запустив «практично оптимальний», за словами експертів мобільного зв’язку, тариф.

Новий тариф отримав назву Vodafone 4G Smart S — назва ніби натякає на те, що цей пакет послуг буде оптимальним для сучасних жителів країни, які активно використовують свій смартфон на протязі дня. Підтримка новітнього стандарту зв’язку 4G, що наразі повсюдно поширюється по всій території країни, гарантує якісне покриття навіть в найвіддаленіших її куточках — ви можете не боятися, що зв’язок пропаде, а ви стоїте на зламаній машині посеред траси десь на полях Херсонщини.

Як і більшість тарифів компанії, Vodafone 4G Smart S передбачає повний безліміт на дзвінки всередині мережі, а також 100 хвилин дзвінків по всій Україні на номери будь-яких операторів (при перевищенні ліміту, вартість дзвінків — 1 гривня за хвилину). Вартість підтримки базового пакета послуг — всього 50 гривень на місяць, що дуже мало для такого широкого списку опцій. Дзвонити за кордон з цим тарифом можна за досить оптимальними цінами, відносно інших тарифів цього та інших операторів мобільного зв’язку в країні. Дзвінки за кордон обійдуться власникам тарифу Vodafone 4G Smart S за ціною 5 гривень за кожні 10 хвилин зв’язку.

Ласим шматочком на торті є мультимедійна складова тарифного плану. Кожен клієнт компанії, який перейшов на цей тариф, отримує 5 гігайбайт мобільного Інтернету, що за 50 гривень на місяць більше, ніж щедрий подарунок усім любителям позалипати в соціальних мережах і погортати улюблене веб-видання.

Головним нюансом підключення до тарифу є те, що це дореліза версія тарифу, тому підключити його можуть тільки ті клієнти компанії Vodafone, кому пощастило отримати спеціальну пропозицію від оператора.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button