Новини

Huawei Watch GT 2: смарт-годинник, що працює 14 днів

Поряд зі смартфонами Mate 30 Pro, на заході в Німеччині Huawei також представила нове покоління розумного годинника Huawei Watch GT 2.

Носимий пристрій поставляється з новим процесором, має збільшений час автономної роботи, нові спортивні режими та інші поліпшення.

Характеристики

Huawei Watch GT 2 випускаються в двох різних розмірах і стилях. Перший варіант має великий 46-міліметровий корпус, який дуже схожий на оригінальний Watch GT. Новинка має 1,39-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю 454 × 454 пікселів.

Huawei Watch GT 2
46-міліметрова версія Huawei Watch GT 2

Другий варіант з 42-міліметровим корпусом дуже схожий на Samsung Galaxy Watch Active 2 із зігнутим циферблатом і тонкої металевої рамкою. Молодша версія оснащена 1,2-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 390 × 390 пікселів.

Продуктивність Huawei Watch GT 2 забезпечує новий процесор Kirin A1, який дебютував в навушниках FreeBuds 3 . Годинники підтримують 15 спортивних режимів, 10 з яких тільки для бігу.

Huawei Watch GT 2
42-міліметрова версія Huawei Watch GT 2

Також в пристрої є спеціальні датчики, які дозволяють фіксувати серцевий ритм, відстежувати сон користувача і інші показники. Крім цього, гаджет здатний приймати дзвінки зі смартфона на відстані до 150 метрів. Час автономної роботи старшої версії досягає 14 днів, для молодшої – 7 днів з включеним GPS і відстеженням пульсу.

Доступність, ціна

У продажу Huawei Watch GT 2 з’являться з жовтня цього року. Вартість 42-міліметрової версії становить € 229, 46-міліметрова модель обійдеться в € 249.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button