Redmi Note 8 Pro
Обговорення

До сих пір смартфон Redmi Note 8 Pro пропонувався в трьох варіантах: базовому з 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ флеш-пам’яті, середньому з 6 ГБ ОЗУ і 128 ГБ флеш-пам’яті і топовому з 8 ГБ оперативної пам’яті і 128 ГБ флеш-пам’яті. Але зараз в базі китайського регулятора TENAA засвітилася нова версія моделі, яка тепер отримає статус топової.


У неї все ті ж 8 ГБ ОЗУ, але обсяг флеш-пам’яті збільшений до 256 ГБ. Такий об’єм пам’яті, при такій вартості, робить цей смартфон практично ідеальним флагманом. І це важливо, враховуючи наявність в смартфоні 64-мегкапіксельної камери, кожен знімок якої займає близько 20 МБ в сховищі даних.

Redmi Note 8 Pro

На жаль, про терміни і ціну новинки даних поки немає. Але Redmi найближчим часом збирається почати продажі Redmi Note 8 і Note 8 Pro в Індії. І, можливо, до цього як раз і приурочено поява нового варіанту смартфона.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Band 4 втратив левову частину своєї вартості

В минуле

Таємничий вбивця Xiaomi Mi Band 4 з’явився на перших фото

В майбутнє

Також буде цікаво