Новини

Xiaomi Mi 8 почав отримувати Android 10 та MIUI 11

Обговорення
Xiaomi Mi 8

На початку місяця користувачі Xiaomi Mi 8 почали отримувати стабільну версію оболонки MIUI 11 на базі Android 9 Pie, розмір якої становив близько 750 МБ. Тепер же користувачі повідомляють про те, що їх смартфони почали отримувати оновлення до MIUI 11 на базі Android 10.


Поки нова прошивка поширюється тільки в Китаї, але зовсім скоро вона стане доступна і в інших країнах. Розмір цього оновлення складає 2,1 ГБ. На додаток до Android 10 компанія також включила в прошивку жовтневу заплатку системи безпеки Google.

Розробники попереджають, що деякі сторонні додатки до цього часу не були адаптовані для Android 10, тому при їх запуску можуть виникати проблеми з сумісністю.

MIUI 11 update

Після установки MIUI 11 ви отримуєте оновлений призначений для користувача інтерфейс, інші іконки, загальносистемний темний режим, новий системний шрифт Mi Lan Pro і поліпшену функцію завжди включеного дисплея. Також додані нові анімації, теми, шпалери і поліпшена система повідомлень.

Великим нововведенням стала покращена звукова система з абсолютно новими динамічними ефектами і звуковими сигналами.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Найдешевший у світі флагман надійшов у продаж

В минуле

Redmi Note 8T показався на живих фото і розкрив характеристики

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.