Новини

Як видали дублі контактів на вашому смартфоні

Підтримувати внутрішню чистоту Android -смартфонов дійсно складно. Основну проблему представляють файли кешу, які мають звичай накопичуватися, займаючи десятки гігабайт, і контакти, які з часом починають копіювати самі себе, а іноді і по кілька разів. Але якщо очистити кеш ще, в взагалі-то, можна, то як боротися з дублями контактів, щоб це було дійсно ефективно і швидко, швидше за все мало хто уявляє. Заповнюємо прогалину.

Дублювання контактів може відбуватися з кількох причин. Сама банальна – формат номерів. Деякі смартфони до сих пір не розуміють, що номери, які починаються на “0” і на “+3” – це одні і ті ж номери. Тому, коли ви зберігаєте контакт, то швидше за все використовуєте “нуль”, а коли отримуєте від нього виклик, то він надходить через “трійку”. В результаті в пам’яті апарату зберігається і той, і інший, займаючи зайве місце.

Чому повторюються контакти

Друга за поширеністю причина – це месенджери. Через те, що багато одночасно використовують кілька сервісів для спілкування, вони можуть самостійно зберігати телефонні номери абонентів, з якими ви спілкуєтеся, в ваш список контактів, навіть якщо вони там вже були. Чому саме це відбувається, не дуже зрозуміло. Але саме через це в вашій адресній книзі може з’явитися і 2, і 3, і навіть 4 контакти однієї і тієї ж людини.

Як швидко очистити повторювані контакти

Незважаючи на існування великої кількості способів об’єднати дублюючіся контакти, ми розповімо про найбільш прості. Всі вони діють автоматично, а тому видаляти і перезаписувати що-небудь вручну вам не доведеться.

Багато смартфоні мають вбудований інструмент чистки повторюваних контактів. Він сам визначає ті контакти, які дублюються, і просто їх об’єднує.

  • Щоб об’єднати контакти, перейдіть в додаток “Телефон” – “Контакти” – “Налаштування” – “Управління контактами”;

Дублі в телефонній книжці

  • Тут виберіть параметр “Об’єднати контакти” і підтвердіть дію;
  • Перевірте список контактів, які смартфон визначив як дублі, і, якщо все вірно, підтвердіть процедуру об’єднання.

Як користуватися Google Контактами

Якщо така можливість у вашому смартфоні відсутня, вам стане в нагоді сервіс “Google Контакти”.

  • Відкрийте “Google Контакти” і перейдіть в розділ “Схожі контакти”;
  • Виберіть їх і натисніть на кнопку об’єднання;
Видаляємо дублі через Google Контакти
Видаляємо дублі через Google Контакти
  • Якщо на ваш обліковий запис налаштована синхронізація контактів з “Google Контактами”, взаємозаміна номерів відбудеться автоматично.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button